+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Tłumaczenie Stron

Dotrzemy do każdego zagranicznego klienta!

Globalny język, czyli Do you speak English?

W medialnym świecie wszechobecnej dostępności do Internetu oraz swobodnego przepływu informacji niemalże w każdym zakątku niezależnie od kontynentu, posiadanie witryny wielojęzycznej jest znakomitą szansą na zdobycie klientów lub kontrahentów obcojęzycznych, z czego rzecz jasna płyną wymierne korzyści w postaci poszerzenia obszaru działalności i zwiększenia sprzedaży.

4

Tłumaczenie Stron – gwarantujemy, że zostaniesz dobrze zrozumiany!

N

asza oferta obejmuje przetłumaczenie tekstów w całym kodzie strony (tekst widoczny dla użytkowników, jak i również - istotne dla robotów indeksujących serwisy internetowe - tytuły linków, opisy, znaczniki obrazków tzw. alt-y, meta tagi, komentarze, teksty zastosowane w technologii Flash). Zabiegi te przyczynią się do znacznej poprawy widoczności witryny również na frazy kluczowe napisane w danym języku, którego przetłumaczenie dotyczy. Kompleksowo przetłumaczony kod serwisu internetowego będzie identyczny z oryginałem, jednakże na Twoje życzenie podejmujemy się również dodatkowych czynności mających na celu dalszą modyfikację kodu w ramach usługi pozycjonowania strony w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach internetowych.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Native Speaker potrzebny od zaraz?

Po skompletowaniu wszystkich przetłumaczonych dokumentów, są one docelowo weryfikowane pod względem merytorycznym przez doświadczonego native-speakera, co daje absolutną gwarancję i pewność, iż przetłumaczony tekst spełnia wszystkie wymogi pod względem lingwistycznym i technicznym w sztuce projektowania i pozycjonowania stron.

G

ugle Tłumacz my best friend! Jeżeli przypadkiem identyfikujesz się z tym stwierdzeniem - koniecznie przeczytaj dalej. Niektórzy właściciele stron pozornie oszczędzając wrzucają treści na swojej stronie w popularne automaty powszechnie dostępne on-line ze złudną nadzieją, że zawartość ich strony zostanie przetłumaczona szybko, tanio i solidnie. Nie jest tajemnicą, że te trzy słowa wzajemnie się wykluczają, a kuriozalne tłumaczenia wykonane przez tego typu automaty są powodem jedynie do spontanicznego uśmiechu wywołanego na twarzach zagranicznych odbiorców. Oczywiście decyzja z jakiego rozwiązania skorzystasz należy do Ciebie. My jedynie wierzymy w Twój zdrowy rozsądek.

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

paulina-romanska
Paulina Romańska
Senior English Interpreter
podpis-paulina-romanska
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.4

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu91%

Wiedza specjalistyczna97%

Kreatywność i inicjatywa95%

Nr 7 Teraz Wiem

Znaki specjalne?

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x