+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Szablony Allegro

Zostań super sprzedawcą i zbierz same pozytywy!

Jakie są 3 proste kroki do zostania super sprzedawcą na Allegro? Zamów szablon, rozpocznij aukcję, ciesz się zyskami.

Serwis Allegro jest znakomitym narzędziem do zwielokrotnienia sprzedaży produktów lub usług oraz do polepszenia widoczności i świadomości danej marki. Oferujemy specjalnie dla Ciebie profesjonalne i godne zapamiętania szablony, przystosowane do szybkiego i łatwego wdrożenia, charakteryzujące się unikalnością, ciekawym wyglądem, doskonałą prezentacją na monitorach (wszystkie rozdzielczości) oraz na urządzeniach mobilnych typu smartfon/tablet (responsywność 100%), łatwą do edycji strukturą. Efektowna sprzedaż na Allegro to naprawdę nic skomplikowanego! Zostań rekinem biznesu! Nie śpij, działaj! Zaskocz konkurentów teraz!

10

Szablony Allegro – zaskocz konkurencję i zostań rekinem biznesu!

S

tatystycznie stanowcza większość ludzi jest wzrokowcami, z tego też powodu w tworzeniu szablonów koncentrujemy się na wizualnym aspekcie strony, która będzie przecież świadczyć o Twoich kompetencjach i poważnym podejściu do każdego użytkownika Allegro, który może zostać Twoim kluczowym klientem. Profesjonalna i unikalna strona świadczy również o Twojej wiarygodności i zaangażowaniu w proces sprzedaży. W fazie przygotowań graficznych szczególną uwagę kierujemy na Twoje indywidualne potrzeby, kolorystykę logo, charakterystykę danej branży oraz styl, który najtrafniej odzwierciedla Twoją działalność. Jednym słowem dążymy do tego, aby użytkownik Allegro polubił i zapamiętał właśnie Twoją ofertę, a w konsekwencji dokonał zakupu i powracał na przyszłe aukcje celem dalszej współpracy.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Allegro, tego serwisu nie trzeba nikomu przedstawiać, tysiące odwiedzin każdego dnia to setki nowych klientów dla Ciebie.

Nie wierz ekspertom, przetestuj sam! Serwis Statystyki Allegro składa z dwóch zakładek. W pierwszej – „Moja sprzed” – prezentowane są informacje o sprzedaży (dotyczące sprzedanych i niesprzedanych przedmiotów, trwających ofert, kosztów działalności). Z kolei w zakładce „Trendy” udostępniono dane dla całego serwisu. Analiza statystyk ma pomóc w ocenie, które produkty cieszą się popularnością wśród kupujących i w jakich miesiącach warto je oferować na Allegro.

S

erwis aukcyjny Allegro już od dawna nie jest miejscem, gdzie dokonuje się jedynie licytacji. Allegro można z powodzeniem zdefiniować jako największa platforma sprzedażowa - znajdziemy tam nie tylko małe firmy chcące zwiększyć swoją sprzedaż, ale i znanych producentów. Serwis oferuje osobom, które zajmują się zawodowo sprzedażą on-line nową aplikację Allegro Sprzedaż dla Androida i iOS. Rozwiązanie to pozwala w łatwy sposób dodawać nowe oferty sprzedaży z poziomu urządzenia mobilnego takiego jak smartfon lub tablet. Zapewnia także swobodny dostęp zarówno do trwających już aukcji, jak i tych przeniesionych do archiwum. Sprzedaż w sieci nigdy dotąd nie była tak skuteczna i szybka - wystarczy jedynie parę kliknięć, aby klienci mogli znaleźć i zakupić właśnie Twój towar. Skoro jest dostępne tak efektywne i innowacyjne narzędzie, dlaczego z niego nie skorzystać już dziś?

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

ilona-zablotna
Ilona Zabłotna
Client Account Manager
podpis-ilona-zablotna
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
8.7

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu95%

Wiedza specjalistyczna85%

Kreatywność i inicjatywa82%

Nr 1 Teraz Wiem

Łatwe zaznaczanie tekstu

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x