+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Sklep Internetowy

Pomożemy Ci zrozumieć 3 decydujące kroki e-commerce: słuchaj, pokaż, sprzedaj!

Prawdziwą sztuką sprzedaży jest udzielać klientom odpowiedzi na pytania, których wcale nie zadali.

Postanowiłeś zainwestować w sklep internetowy? Doskonała decyzja. W internecie można kupić dowolne produkty – od jedzenia, odzież, sprzęt RTV/AGD po samochód lub dom – i z roku na rok Polacy kupują coraz częściej, siedząc przed komputerem. Zdaniem ekspertów, najbliższe lata będą stały pod znakiem m-commerce, czyli zakupów za pomocą smartfona czy tabletu. Co ważne – im bardziej szczegółowy opis i zdjęcie produktu w danym e-sklepie – tym proporcjonalnie wzrasta jego sprzedaż.

9

Sklep Internetowy – zakupy i czysty zysk na wyciągnięcie ręki!

K

luczem do sukcesu jest odpowiednia prezentacja produktów, opisów, cen, dodatkowych informacji i charakterystyki usług. Do Twojej dyspozycji dostępne są przejrzyste w nawigacji sklepy internetowe, z pełnym zapleczem administracyjnym i kompleksową obsługą sprzedaży. Sklep internetowy oprócz części dostępnych dla kupujących posiada również panel administracyjny przeznaczony wyłącznie dla pracowników sklepu.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Jak wygląda od zaplecza sklep internetowy?

Przygotowane dla Twoich potrzeb zaplecze (Panel Zarządzania) posiada standardowo opcję dodawania, edytowania i usuwania oferty, a także pełne zarządzanie bazą klientów, zamówieniami, drzewem kategorii, informacjami i opisami na stronie, subskrypcją, mailingiem, dokumentacją (np. faktury VAT). Dodatkowo można uruchomić w Panelu statystyki sprzedaży, które szczegółowo obrazują zachowania klientów w Twoim sklepie internetowym.

Z

astanawiasz się czy naprawdę warto zaczynać przygodę z e-handlem? Przyjrzyjmy się ostatnim statystykom z 2014 - Raport „E-commerce w Polsce 2014. Gemius dla e-Commerce Polska”.: „Aż 87% (spośród kupujących przez Internet) szuka w nim informacji o konkretnych produktach czy markach. To najczęściej udzielana odpowiedź, zaraz po niej jest porównywanie cen (86%), a dopiero na trzecim i czwartym miejscu pojawia się rozrywka – czytanie prasy (76%) i przeglądanie Facebooka (73%). Pokazuje to siłę, z jaką Internet oddziałuje na konsumentów, staje się naturalnym, najwygodniejszym źródłem wiedzy o produkcie.” Statystyki mówią same za siebie - zwiększ swoją sprzedaż - otwórz sklep w necie!

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

krzysztof-zagorski
Krzysztof Zagórski
Head Creative Artist
podpis-krzysztof-zagorski
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.6

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu97%

Wiedza specjalistyczna98%

Kreatywność i inicjatywa93%

Nr 15 Teraz Wiem

Jak policzyć ilość znaków?

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x