+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Reklama Wizualna

Wyróżnianie się jest zero-jedynkowe: albo sie wyróżniasz, albo nie.

Uwolnij swoją siłę przekazu!

Wystrój sklepu i jego oznakowanie często określane są mianem „niemego sprzedawcy”, ponieważ jako całość stanowią pierwszy i najważniejszy komunikat z potencjalnym klientem. Ocena sklepu pod kątem witryny wykonywana jest błyskawicznie – zaledwie w czasie krótszym niż 5 sekund. Mając ten niezwykle istotny fakt na uwadze, projektujemy wyróżniające się na rynku modne kreacje, które wywołują chęć pożądania i natychmiastowego zakupu danego produktu lub zamówienia usługi. Odpowiednia aranżacja witryny sklepowej i całego sklepu decydują o efektywności sprzedaży, ale też o tym czy dany przechodzeń wejdzie do sklepu, czy obojętnie przejedzie obok. Umiejętnie przygotowana grafika w postaci plakatu, billboardu, opakowania, zdjęcia, folderu to recepta na sukces! Tworząc perfekcyjną reklamę wizualną uwalniamy spontaniczną siłę przekazu, która ma ogromny wpływ na podświadomość Twoich odbiorców i tym samym zmusza ich do określonych zachowań - dokonania wyboru na TAK!

16

Reklama Wizualna – pokażemy Ciebie z najlepszej strony!

W

ykonujemy wszystkie rodzaje projektów na potrzeby reklamy wizualnej, np.: napisy 3d, billboardy, totemy, tablice reklamowe, witryny, banery, potykacze, grafika na pojazdach, ekspozytory ROLL-UP, reklama na budynkach, reklama na przyczepach. Wybierz swoją kreację, my dostarczymy Ci finalny produkt, za który zapłacisz tylko wtedy, gdy będziesz z niego w pełni zadowolony.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Kto docenia naszą pracę?

W zakresie reklamy wizualnej zaspokajamy potrzeby m.in.: sieci handlowych, usługowych i kinowych, multipleksów, butików, banków, hoteli, stacji paliw, restauracji i pubów, salonów samochodowych, centrów gier i rozrywki, sklepów i myjni samochodowych oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy w stanie podjąć każde wyzwanie i zrealizować nietypowe zlecenie terminowo i zgodnie z założeniami. Powodujemy długotrwały efekt WOW. Jak? Liczy się pomysł!

P

rojektowanie reklamy wizualnej, która ma przyciągnąć tłumy i w konsekwencji sprzedać dany produkt jest jak przygotowanie się do pierwszej randki. Chcemy wypaść na niej jak najlepiej: wyglądać elegancko i modnie, zabłysnąć intelektem i dobrym humorem, prowadzić ciekawy i ożywiony dialog, aż w końcu… być razem - im dłużej, tym lepiej. Podobnie jest z idealnie dopracowaną reklamą – ma być intrygująca wizualnie (wzbudzać pożądanie), zawierać ciekawą oprawę tekstową (hasło reklamowe zapadające w podświadomość) aż w końcu... dawać poczucie satysfakcji i bezpieczeństwa (radość z posiadania). Dlaczego tak jest? Odpowiemy Ci osobiście.

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

krzysztof-zagorski
Krzysztof Zagórski
Head Creative Artist
podpis-krzysztof-zagorski
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.1

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu96%

Wiedza specjalistyczna92%

Kreatywność i inicjatywa86%

Nr 12 Teraz Wiem

Jakie mam IP?

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x