+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Pozycjonowanie Stron (SEO)

Pomagamy przechodzić na wyższe obroty!

Nie ma Twojej firmy w sieci? Nie istniejesz.

Sama obecność w Internecie tak naprawdę o niczym nie świadczy, liczy się natomiast widoczność i popularność Twojej strony WWW. Przy ponad 90% udziału Google na rynku wyszukiwarek internetowych, pozycjonowanie jest obecnie relatywnie najtańszą i najbardziej skuteczną formą reklamy i pozyskania nieskończonej liczby nowych klientów zarówno teraz, jak i w dalszej przyszłości. Narzędziem wspomagającym pozycjonowanie jest Google AdWords. Dzięki kampaniom bannerowym oraz linkom sponsorowanym w wyszukiwarce jesteśmy w stanie dotrzeć do osób poszukujących wybranych usług oraz produktów. Kampanię można rozpocząć nawet w ciągu jednego dnia, a dzięki systematycznie prowadzonej optymalizacji znacząco obniżyć koszty dotarcia do pojedynczego klienta. W pełnej ofercie Google Adwords mamy do wykorzystania m.in: linki sponsorowane, kampanie bannerowe w sieci graficznej, remarketing, Google Shopping.

5

Pozycjonowanie – skutecznie wyciągamy strony na większą widoczność!

R

ozumiejąc ten fakt, widzimy, że pozycjonowanie jest doskonałą inwestycją, która przynosi zwrot kosztów dzięki zyskom ze wzrostu sprzedaży produktów lub usług. Dzięki pozycjonowaniu na Twoją stronę WWW trafiają wyłącznie osoby zainteresowane daną ofertą, dzięki czemu istnieje ogromna szansa, że te konkretne osoby zakupią pożądane produkty lub skorzystają właśnie z Twoich usług. Nic tu nie dzieje się przypadkowo. Żadna inna forma reklamy internetowej nie jest pod tym względem tak efektywna. Pozycjonowanie pozwala na osiągnięcie naturalnie wysokich pozycji w wyszukiwarkach, w odróżnieniu od linków sponsorowanych, które traktowane są na ogół jako dodatkowa reklama niekoniecznie zachęcająca do kliknięcia. Jako narzędzie wspomagające pozycjonowanie warto oczywiście również rozważyć ten rodzaj kampanii reklamowej.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Pozycjonowanie - czyli fair play w biznesie.

Należy pamiętać, iż algorytmy wyszukiwarek nie pozwalają matematycznie wyliczyć czas, po którym Twoja strona znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Z tego też względu nie pobieramy żadnych opłat za pozycjonowanie, aż do momentu uzyskania przez daną stronę WWW ustalonych i zadowalających efektów, czyli wysokich pozycji na wybrane przez Ciebie frazy kluczowe. W przypadku, gdy strona uplasuje się na niższych pozycjach niż ustalone, dokładamy codziennie wszelkich starań, aby szybko i skutecznie polepszyć tę sytuację. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz 100% pewności i zaufania, że Twoje pieniądze nie są marnotrawione i płacisz jedynie za rezultaty procesu pozycjonowania, czyli tylko i wyłącznie wówczas, gdy Twój serwis osiągnie wysokie pozycje w sieci.

I

le to właściwie kosztuje? Kwoty za pozycjonowanie naliczane są zwykle miesięcznie i są one ściśle powiązane z wynikami zapytań na daną frazę kluczową. Innymi słowy im więcej jest takich zapytań (nierzadko powyżej 1 mln), tym wyższa jest cena, ponieważ w procesie pozycjonowania (swoistym wyścigu) trzeba pokonać dużą ilość stron należących do konkurentów. Drugim czynnikiem determinującym cenę jest pozycja osiągnięta przez stronę w tzw. pierwszej 10-tce Google - cena za frazę wzrasta proporcjonalnie do osiągniętej pozycji z przedziału 1-10. Umiejętne pozycjonowanie zapewni Twojej stronie popularność nie na 5 minut, ale na tak długo, na ile sam chcesz. A więc bądź widoczny - zajmij wygodne pierwsze miejsca.

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

pawel-lisowski
Paweł Lisowski
Senior Positioner/SEO
podpis-pawel-lisowski
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.3

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu96%

Wiedza specjalistyczna85%

Kreatywność i inicjatywa99%

Nr 6 Teraz Wiem

Dodaj stronę do Google

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x