+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Pakiet Starter

W biznesie - pomagamy Ci mierzyć wysoko i eliminować niczym niewyróżniających się konkurentów!

Aby odnieść sukces w interesach bądź odmienny, bądź pierwszy!

Masz już firmę i chcesz pokazać się w Internecie? Pokaż się z najlepszej strony! Przygotujemy dla Ciebie nietuzinkowy serwis, który sprawi, że zaczniesz więcej zarabiać. Internet stał się nieodłącznym elementem życia dla ponad połowy Polaków – wykorzystaj ten fakt i zacznij więcej zarabiać już dziś!  By skutecznie Ci w tym pomóc, musimy poznać się bliżej.

15

Pakiet Starter – prowadząc biznes zawsze konkuruj z lepszymi od siebie!

N

a początku przeprowadzamy briefing starając się uzyskać jak najwięcej niezbędnych informacji i dokładnie poznać Twoje potrzeby, równocześnie szczegółowo analizujemy wybraną branżę i konkurencję. Następnie nasz zespół weryfikuje zebrane informacje i przedstawia konkretne rozwiązania służąc swoją wiedzą i doświadczeniem wspólnie ustalamy wygląd finalnego projektu.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.

Nie zagwarantujemy, że projekt będzie się podobał absolutnie wszystkim. Tak samo, jak w przypadku ulubionej potrawy, filmu lub koloru. Istnieją jednak skuteczne sposoby projektowania stron, które wpłyną na określone zachowania odwiedzających Twój serwis, dzięki którym odniesiesz znaczące zyski, a nazwa i logo Twojej firmy staną się rozpoznawalne.

P

o akceptacji projektu i przekazaniu danych do wdrożenia, przystępujemy do etapu tworzenia strony głównej oraz podstron. Masz cały czas kontrolę i wgląd w postęp wykonywanych prac (na udostępnionym serwerze testowym on-line), po zakończeniu których następuje przesłanie plików na serwer docelowy, w efekcie którego otrzymujesz skuteczne narzędzie biznesowe w postaci unikalnej i ciekawej strony WWW. Na tym etapie nasza współpraca się jednak nie kończy - pragniemy mieć stały kontakt z Tobą, by w razie potrzeby szybko i wyczerpująco móc odpowiedzieć na Twoje ewentualne dodatkowe pytania lub udzielić Ci porady technicznej. Oferujemy dynamiczny i kompleksowy rozwój (back/front end) zaprojektowanego narzędzia biznesowego (np. nowatorskie rozwiązania programistyczne, aktualizacja strony), profesjonalny konsulting oraz szereg dodatkowych usług.

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

mariusz-kaminski
Mariusz Kamiński
Computer Specialist
podpis-mariusz-kaminski
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.1

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu93%

Wiedza specjalistyczna89%

Kreatywność i inicjatywa91%

Nr 16 Teraz Wiem

Niepożądana zamiana liter

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Pakiet Starter

Specyfikacja i korzyści

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x