+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Pakiet Indywidualny

Możesz z nami osiągnąć wszystko, powiedz tylko czego pragniesz!

Osoba, która twierdzi, że coś nie może być zrobione, nie powinna przeszkadzać tej, która właśnie to robi.

Pakiet Indywidualny stworzony został specjalnie z myślą o Tobie – odważnym i kreatywnym człowieku ceniącym przede wszystkim niezależność. W tym miejscu istnieje ciekawa możliwość innego sposobu realizacji naszych usług niż te, które zostały szczegółowo omówione w pozostałych Pakietach. Główne korzyści płynące z wybrania Pakietu Indywidualnego to możliwość swobodnego modyfikowania naszej oferty, włącznie z ofertą cenową.

www.freepix4all.com

Pakiet Indywidualny – zrobimy wszystko, byś mógł osiągnąć swój cel!

T

woje pragnienia, potrzeby i oczekiwania, możliwości czasowe i finansowe precyzyjnie definiują co znajdzie się w tym pakiecie. Tutaj zakres naszej pracy, zaangażowanie czasowe i wynagrodzenie jest ustalane każdorazowo indywidualnie, co jest gwarantem, iż osiągnięty obustronnie zadowalający kompromis.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Siądź w pierwszym rzędzie życia. Będziesz lepiej widział, co się dzieje na scenie.

W ramach Pakietu Indywidualnego oferujemy również możliwość przekazania nam już istniejącego projektu, który wymaga dalszego rozwoju lub jedynie aktualizacji struktury, a dotychczasowy wykonawca nie jest brany pod uwagę do dalszej współpracy z różnych względów. Celem takiego rozwiązania jest dbanie o dobro Twojego wizerunku, niezależnie od czynników zewnętrznych, wynikających z działań osób trzecich.

N

ie boimy się wyzwań. Jeżeli nie znalazłeś do tej pory nikogo, kto spełni Twoje wymagania - nie musisz dalej szukać i wertować setki bezużytecznych ofert. Teraz Jesteś już w dobrym miejscu i idealnie wybranym czasie, a co najważniejsze - z odpowiednimi ludźmi, którzy sprostają wszystkim wyzwaniom - nie spoczniemy dopóki Ty nie będziesz zadowolony z rezultatów naszej pracy!

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

piotr-sokolowski
Piotr Sokołowski
Senior Media Planner
podpis-piotr-sokolowski
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.2

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu95%

Wiedza specjalistyczna93%

Kreatywność i inicjatywa88%

Nr 17 Teraz Wiem

Wyłącz komputer!

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x