+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Pakiet Comfort

Wznosimy na wyższy pułap działalności w Internecie!

Gdy zdobędziemy szczyt, upewnijmy się, że rynek o tym wie.

Witamy w Pakiecie Comfort – to strefa wolnych myśli, najwyższego poziomu profesjonalizmu projektantów i developerów stron oraz skutecznego PR.  Twoja strona będzie widoczna na tle innych serwisów. Tutaj priorytetem jest Twój komfort – my zadbamy o nieskazitelny wizerunek Twojej firmy od A-Z – przygotujemy wspaniałą galerię zdjęć, ciekawe opisy produktów, intrygujące teksty, formularze zamówień, a także oferujemy dodanie Twojej strony do wszystkich najważniejszych wyszukiwarek oraz popularnych katalogów stron, dzięki czemu zyskasz nowych fanów. Zabieg ten ułatwi nam przyszłe pozycjonowanie Twojego serwisu.

21

Pakiet Comfort – pomożemy Ci osiągnąć wyższy pułap na rynku!

W

niesiemy Ciebie na wyżyny internetowej sieci. Twoje poczucie komfortu i bezpieczeństwa jest dla nas priorytetem. Możesz powierzyć nam również usługę copywritingu - zasugerujemy Twoim klientom, dlaczego powinni współpracować właśnie z Tobą i na jakich zasadach. Twoja strona będzie umiejętnie wzbogacona hasłami i sloganami reklamowymi płynnie pojawiającymi się wśród zwykłego tekstu opisowego.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

70% naszych decyzji zakupowych podejmujemy w oparciu o to, jak jesteśmy traktowani jako ludzie, a tylko 30% bazuje na właściwościach produktu.

Z tego też powodu w Pakiecie Comfort możesz zawsze liczyć na naszą nieograniczoną pomoc techniczną, nawet po zakończeniu projektu. Dlaczego? Dlatego, że we współpracy z Tobą ważne są nie tylko nasze relacje na poziomie biznesowym, ale także na poziomie etyki międzyludzkiej komunikacji.

P

akiet Comfort to idealne rozwiązanie nie tylko dla Ciebie, ale również Twoich obecnych i przyszłych klientów. Gwarantujemy niezawodność serwisu, jego przejrzystość i dopracowanie szczegółów do perfekcji zgodnie z przyjętym planem działań.

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

agnieszka-kotecka
Agnieszka Kotecka
IT Senior Specialist/SEO
podpis-agnieszka-kotecka
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.3

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu96%

Wiedza specjalistyczna93%

Kreatywność i inicjatywa90%

Nr 20 Teraz Wiem

Rozmowa Skype TV?

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Pakiet Comfort

Specyfikacja i korzyści

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x