+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Pakiet Business

Sprawimy, że małe firmy będą zawsze o krok za Tobą!

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.

Masz dużą konkurencję a rynek pęka w szwach? Nic straconego. Oto krótki test. Odwiedź kilka stron swoich konkurentów, porównaj je ze sobą. Po 5 minutach zamknij oczy i spróbuj przypomnieć sobie czym od siebie różniły się te strony. Czy coś było unikalne, intrygujące, godne zapamiętania? Nie! Dlaczego? Bo większość stron niczym nie różni się od siebie, są jak klony zabierające przestrzeń w Internecie. Musisz się wyróżnić, inaczej dla klientów będziesz tak samo niewidzialny.

18

Pakiet Business – sprawimy, że wyróżnisz się na tle konkurencji!

N

aszym priorytetem jest opracowanie profesjonalnej wirtualnej prezentacji, która znacznie wyróżni Cię z tego sztucznego tłumu. W tym celu, jak w każdym biznesie, kluczowe jest przygotowanie strategii działania, oszacowanie budżetu, wyselekcjonowanie grupy docelowej. Budujemy serwis w taki sposób, aby przyszli klienci trafiali dokładnie tam, gdzie tego chcemy i podejmowali dokładnie takie działania, jakich oczekujemy.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Długotrwały sukces w sprzedaży nie zależy od tych, których ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać ciebie.

Z chwilą wyróżnienia się na tle jednolitej konkurencji, dzięki nowoczesnej, intrygującej i prostej w nawigacji stronie oraz umiejętnej prezentacji na niej Twoich produktów i usług, zacznij być z niej dumny! Pamiętaj, aby na każdym spotkaniu biznesowym, spacerze z psem, spontanicznej imprezie lub wizycie u lekarza mieć ze sobą profesjonalną wizytówkę z adresem Twojej pięknej strony! Możesz być pewien, że wśród spotkanych ludzi prędzej lub później znajdzie się Twój kluczowy klient. Przy odpowiedniej strategii Public Relations może nastąpić to nawet jutro!

P

rojektujemy Pakiet Business w ten sposób, aby wywindował Twoją sprzedaż średnio o 70% w porównaniu ze zwykłymi, bezsensownie sklonowanymi w parę minut stronami za przysłowiowe 100 zł z popularnych serwisów aukcyjnych. Do Twojej dyspozycji, oprócz atrakcyjnej strony wizualnej, oddajemy w pełni profesjonalne zaplecze administracyjne, pozwalające Tobie na swobodne zarządzanie stroną, np. wdrażanie aktualizacji. Jeśli jednak wolisz w tym czasie się relaksować, uprawiać aktywny sport, poświęcić się nauce lub planować nowe strategie biznesowe - opiekę nad serwisem pozostaw nam.

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

kamil-janiec
Kamil Janiec
Computer Scientist/IT
podpis-kamil-janiec
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.3

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu97%

Wiedza specjalistyczna88%

Kreatywność i inicjatywa95%

Nr 22 Teraz Wiem

Hasło na router D-link?

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Pakiet Business

Specyfikacja i korzyści

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x