+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Mailing + Newsletter

Kampania mailingowa i newslettery - czyli jak zbudować potężną bazę klientów.

Nie wysyłaj maila, jeśli odbiorca nie jest na niego gotowy.

Nieprzemyślany mail jest jak misja samobójcza. Źle zredagowana wiadomość może być automatycznie uznana jako spam przez odbiorców, a co gorsza – wizerunek autora takiego e-maila może ulec dewaluacji. Jak w takim razie umiejętnie i skutecznie przeprowadzić kompleksową  kampanię mailingową? Wykorzystujemy do tego celu profesjonalne narzędzia, wiedzę i doświadczenie. Cyklicznie wysyłany newsletter czy jednorazowy mailing to bardzo skuteczne narzędzia marketingowe w rękach sprawnego marketera. Wspieramy Ciebie w trakcie całego cyklu przygotowywania, wysyłki i analizy efektów. My zajmujemy się przygotowaniem i realizacją kampanii mailingowej, Ty oszczędzasz czas koncentrując się na swojej działalności i bieżących zadaniach w firmie. Oferujemy gotową bazę, opracowanie bazy „na zamówienie”, wysyłkę do zewnętrznej bazy. Możesz również samodzielnie zbudować swoją bazę klientów.

27

Mailing + Newsletter – nie wysyłamy przypadkowego kamikadze w świat!

P

rojektujemy wiadomości e-mail w oparciu o standardy kodowania i rozdzielczości, w których odczytywane są wiadomości pocztowe na różnych przeglądarkach i w programach pocztowych. Po wykonaniu projektu otrzymujesz gotowy newsletter osadzony w kodzie HTML z możliwością umieszczenia plików graficznych na Twoim serwerze.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Co możesz od nas oczekiwać?

  • Newsletter firmowy – wykonujemy proces redagowania i wysyłki newslettera firmowego kierowanego do wybranej grupy docelowej. Szczegółowo i indywidualnie zaprojektowana wiadomość jest możliwa do odczytania w popularnych programach pocztowych i webmailowych (np. Outlook, Thunderbird).
  • Mailing reklamowy – podobnie jak w przypadku newslettera firmowego przeprowadzamy pełen zakres mailingu: projektujemy, testujemy, wysyłamy i analizujemy statystyki. Koncepcja layoutu newslettera w tym wypadku ściśle zależy od grupy odbiorców. Taka wiadomość może posiadać różne proporcje swojego contentu: 100% grafiki lub tekstu, jak też połączenie hybrydowe.
  • Analiza statystyk i realizacji celów – każdy newsletter i mailing jest monitorowany pod względem reakcji odbiorców: ilości kliknięć, realizacji celów takich jak złożone zapytania ofertowe, rejestracje na promowany event, czy bezpośredni zakup sugerowanego produktu.
K

ażdy mailing poprzedzony jest testami, w celu zagwarantowania poprawności wysyłanej wiadomości. Każdorazowa wysyłka newslettera kończy się dokładną analizą wyników skuteczności, która posłuży do optymalizacji kolejnych. Pomagamy również zbudować bazę adresów e-mailowych przez zamieszczenie zapisu do newslettera na Twojej stronie. Zapewni to regularnie dostarczanie e-maili nowym użytkownikom chętnym do utrzymania stałego kontaktu z Twoją firmą i bieżącymi aktualnościami, tj. informacje odnośnie promocji, rabatów i nowych produktów.

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

sebastian-neumann
Sebastian Neumann
Senior Account Manager
podpis-sebastian-neumann
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.1

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu88%

Wiedza specjalistyczna94%

Kreatywność i inicjatywa92%

Nr 27 Teraz Wiem

Jak pozostawić wiadomość?

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x