+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Landing Page

Docelowa strona internetowa, która koncentruje uwagę na Twoim najlepszym produkcie!

Wypromuj swój produkt dzięki Landing Page!

Landing Page - to skuteczny sposób na promocję poszczególnych produktów lub usług. Prowadząc kompleksowe i długofalowe działania, promujące całą markę, sklep czy pakiet usług,  pojedynczy serwis nie wystarczy do przejrzystej prezentacji wszystkich elementów z Twojej oferty.

27

Landing Page – zrobimy dobry PR dla Twojego najlepszego produktu!

D

o podkreślenia najważniejszych cech Twojego produktu lub usługi najlepszym rozwiązaniem jest wysokiej jakości strona internetowa skoncentrowana tylko i wyłącznie na pojedynczym temacie. Dzięki znajomości rynku e-marketingu, projektujemy idealne strony docelowe (landing pages), zwracające uwagę internautów oraz zwiększające liczbę konwersji. Landing Page to doskonałe rozwiązanie dla osób wykorzystujących na stronach zalety reklam typu PPC (opłata za kliknięcie), banerów lub programów partnerskich (sieci afiliacyjnych).


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Co można umieścić na Landing Page?

Zasadniczo istnieje kilkanaście elementów, które można wykorzystać do wzbogacenia treści na stronie typu Landing Page, zawierającej kilka podstron. Do kilku najważniejszych można zaliczyć np.:  rotujące się elementy graficzne (np. banery), skompresowane media typu krótki film video, zdjęcia dostosowane do rozdzielczości ekranów urządzeń przenośnych (smartfony, tablety), mapę z lokalizacją punktów sprzedaży danego produktu, interaktywne kreacje (konkursy, ankiety), pliki do ściągnięcia, połączenie serwisu z kontami założonymi na serwisach społecznościowych (Google +, Facebook, NK, Twitter, YT). Tak przygotowana strona może posiadać pełne zaplecze administracyjne, czyli Panel Zarządzania Treścią (CMS), formularz rejestracyjny i kontaktowy, połączenie z systemem płatniczym on-line (np. PayPal), podłączenie konta Allegro i wiele innych elementów, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Ż

adna akcja reklamowa nie przyniesie tak świetnych rezultatów, jeżeli nie będzie jej towarzyszył dobrze przygotowana strona docelowa (landing page). Landing page jest logicznym rozszerzeniem treści znajdującej się w reklamie. Głównym celem strony tego typu jest konwersja. Proces konwersji, w zależności od przyjętej strategii marketingowej, oznacza wykonanie przez użytkownika określonych czynności wg schematu: wejście na stronę reklamową wzbudzającą pożądanie, rozpoczęcie procesu zakupu danego produktu lub usługi, pozostawienie danych kontaktowych podczas rejestracji lub wysłania zapytania, rekomendacja serwisu i jego oferty, ponowne odwiedziny lojalnego użytkownika serwisu, czyli w efekcie - Twojego najlepszego klienta mającego zaufanie do Twojej marki i wysokiej jakości danej oferty, przynoszącej mu korzyści.

Wybrane Projekty:

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

tomasz-krol
Tomasz Król
Senior Account Manager
podpis-tomasz-krol
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.2

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu90%

Wiedza specjalistyczna89%

Kreatywność i inicjatywa98%

Nr 28 Teraz Wiem

Zaznaczanie plików

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x