+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Kampanie AdWords vs. AdSense

Pomnażamy reklamowe i tematyczne linki sponsorowane w sieci Google!

Co to są kampanie reklamowe?

Program Google AdWords umożliwia tworzenie reklam wyświetlanych na trafnych stronach wyników wyszukiwania w Google oraz w witrynach sieci naszych partnerów. Z kolei program Google AdSense udostępnia reklamy Google AdWords, wyświetlane w witrynach konkretnych osób. Firma Google płaci wydawcom internetowym za reklamy wyświetlane w ich witrynach według liczby kliknięć reklam przez użytkowników lub liczby wyświetleń reklam, zależnie od typu reklamy. Innymi słowy reklama AdWords to nic innego jak linki sponsorowane, czyli kampania reklamowa Twojej firmy, natomiast jeśli chcesz na swoim popularnym serwisie (np. portalu, vlogu) reklamować inne firmy – wówczas jest to reklama AdSense. Zarówno reklama AdWords, jak i AdSense przypomina internetową siatkę linków, rozprzestrzenioną w celu zdobywania jak największej ilości nowych odbiorców, którzy chodząc od strony do strony klikają ciekawy dla nich link reklamowy.

26

Kampanie AdWords i AdSense – sieć linków kierujących ruch do Ciebie!

K

ampanie reklamowe doskonale wspomagają pozycjonowanie stron. Jeżeli obydwa procesy, z wykorzystaniem wspomnianych narzędzi, reklamy internetowej przeprowadzi doświadczony profesjonalista, wówczas możemy mieć 100% gwarancję uzyskania wysokiej pozycji naszego serwisu w najbardziej popularnej przeglądarce świata - Google. Co warto pamiętać, zarówno pozycjonowanie stron, jak i kampanie reklamowe są procesami wymagającymi czujnych i systematycznych działań pozycjonera. Z tego też względu czuwamy 24h/7 nad wynikami osiąganymi przez serwisy naszych klientów, które są widoczne dzięki kompleksowej i długofalowej skutecznej promocji w sieci.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Jakie są zalety kampanii reklamowych?

Zaletą kampanii AdWords jest fakt, iż Twoja reklama jest wyświetlana obok wyników wyszukiwania wybranych słów kluczowych użytkownikom wyszukującym ich w Google. Oznacza to, że reklama trafia bezpośrednio do osób już nią zainteresowanych. Linki sponsorowane są umieszczone na 3 pierwszych pozycjach na stronie wyszukiwania w przeglądarce Google. Dodatkowo możesz edytować reklamy i dostosowywać budżet aż do osiągnięcia pożądanych wyników, a  płacisz tylko wtedy, gdy użytkownicy klikają Twoją reklamę. Z kolei zaletą reklamy AdSense, jest fakt, iż reklamy wyświetlane są nie tylko w wynikach organicznych wyszukiwarki (linki sponsorowane), lecz także na licznych stronach reklamobiorców należących systemu AdSense. Na witrynach partnerskich AdSense wyświetlają się tematyczne reklamy, a więc użytkownik przeglądający dany serwis jest zainteresowany również treścią reklamową ściśle związaną z tematyką danego serwisu.

P

rofesjonalne prowadzenie i nadzorowanie kampanii reklamowych polega na określeniu najlepszych słów kluczowych dobranych pod kątem Twojej działalności, codziennym śledzeniu trendów związanych ze zmianami słów kluczowych, wnikliwym monitoringu prowadzonej kampanii, tworzeniu skutecznych reklam tekstowych o wysokich wskaźnikach CTR (współczynnik klikalności) oraz ROI (zwrot z inwestycji), kontrolowaniu wyników prowadzonych kampanii reklamowych, przedstawianiu szczegółowych raportów, analiz i statystyk prezentujących efektywność powierzonej nam kampanii. Nasze szeroko zakrojone działania sprawią, że będziesz dobrze widoczny w sieci na Twoje hasła (frazy) kluczowe. Umiejętnie przeprowadzona kampania reklamowa, jest zbliżona do kampanii politycznej – pomożemy Ci uzyskać zwycięstwo w najbliższych wyborach dokonywanych przez internautów i w dodatku... dotrzymujemy wszystkich pisemnych obietnic. Dlaczego? Bo płacisz za naszą pracę jedynie wtedy, gdy widzisz efekty!

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

piotr-chung
Piotr Chung
SEO Senior Specialist
podpis-piotr-chung
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.6

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu93%

Wiedza specjalistyczna97%

Kreatywność i inicjatywa98%

Nr 13 Teraz Wiem

Wprowadzamy limit czasu

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x