+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Grafika Komputerowa

Przykuwamy uwagę... także Twoją!

Maksimum obrazu, minimum słów!

Strona WWW zawierająca jedynie tekst jest nieciekawa i z pewnością nie zachęca użytkowników do jej częstego odwiedzania. Większość ludzi jest wzrokowcami, z tego też względu idealnie sprawdza się w praktyce powiedzenie, iż „jeden obraz wart jest tysiąca słów”.

11

Grafika komputerowa – surrealizm sprzedawany w rzeczywistości!

D

oskonale rozumiemy tę zasadę, z tego też względu niezwykle starannie dobieramy kolorystykę, grafikę oraz zdjęcia, tak aby stworzony przez nas obraz wirtualny w postaci strony WWW był arcydziełem, a nie pospiesznie narysowanym szkicem bez wyrazu. Na bieżąco śledzimy błyskawicznie zmieniające się trendy grafiki komputerowej zarówno w Polsce, jak i za granicą. Stosujemy najnowsze rozwiązania w atrakcyjnej budowie strony, m.in. wykorzystując technologie FLASH do rozmaitych animacji (np. banery, interaktywne formularze, prezentacje multimedialne, portfolio).


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Jaka jest recepta na idealne połączenie?

Świadczymy również usługi z zakresu selekcji, edycji, fotomontażu i retuszu gotowych (płatnych lub własnych) zdjęć lub grafik, które udostępniają nam klienci w fazie projektowania strony WWW. Powierzając nam zdjęcia do profesjonalnej obróbki, masz pewność, iż jest to korzystne rozwiązanie zaoszczędzające czas i pieniądze, ponieważ jako profesjonalni graficy z kompetentną wiedzą i dużym bagażem pozytywnych doświadczeń, kompleksowo tworzymy wizualną oprawę nowoczesnego serwisu (czyli dopasowanie zdjęć do poszczególnych elementów zawartych na stronie), tak aby był on elegancki, zachwycający i spójny. Jednym słowem – idealny.

D

obrze zaprojektowane kreacje graficzne potrafią przykuć uwagę, najlepsze - pozytywnie zaskakują, informują i pobudzają do działania. Doskonale rozumiemy, że materiały reklamowe mają kluczowe zadanie - utrzymać wizerunek Twojej firmy na wysokim poziomie i sprzedać Twoje produkty lub usługi w taki sposób, aby klienci chętnie do Ciebie wracali. Nie wiesz jak to zrobić? Zrobimy to za Ciebie!

Wybrane Projekty:

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

michal-kosinski
Michał Kosiński
Graphic/Flash Designer
podpis-michal-kosinski
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.3

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu95%

Wiedza specjalistyczna88%

Kreatywność i inicjatywa98%

Nr 23 Teraz Wiem

Idealny projekt do druku?

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x