+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Copywriting

Wzbudzamy pożądanie i sprzedajemy zadowolenie!

Tworzymy jedne z najskuteczniejszych haseł reklamowych.

Dobry tekst sprzedażowy powinien zarabiać sam na siebie. Powiedz nam co chciałbyś sprzedać swoim klientom, a nasz copywriting zrobi to za Ciebie! Opracowujemy każdy rodzaj treści – wyzwalające pożądanie i zachęcające do kupna opisy produktów, niebanalne informacje odnośnie Twoich usług, hipnotyzujące hasła reklamowe i wiele, wiele innych słów, które skutecznie wypromują Twój biznes. Sprawdź sam!

6

Copywriting – wzbudzamy pożądanie i pragnienie posiadania!

N

ajważniejsze jest pierwsze wrażenie! Przykułeś już uwagę swoich klientów - trzeba ją zatrzymać na dłużej niż tylko parę sekund. Jak? Idealnym rozwiązaniem jest wyzwalanie pozytywnych emocji i skojarzeń poprzez słowa, które wywołują u klientów uczucie pożądania właśnie Twojego produktu lub usługi, a nie jakiegokolwiek innego.


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Szczypta inspiracji - I'm lovin it!

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego jedne hasła zapadają Ci w pamięć, a inne ledwie pamiętasz po paru sekundach? Sekret tkwi w podświadomie wywoływanych u Ciebie skojarzeniach. Nie od dziś wiadomo, że hasła wiodące prym w marketingowej kampanii to te, które odnoszą się do: erotyki, jedzenia, dzieci i zwierząt, szczególnie domowych pupili.

C

o możecie dla mnie zrobić? Znacznie powiększymy stan Twojego konta! Jak? Dzięki tekstom, które wywołują ostatnio spotykany efekt WOW. Łącząc pasję do pisania, elementy psychologii i zachowań konsumentów, stworzymy dla Ciebie treści przyciągające uwagę, budujące pozytywne napięcie i nieodpartą chęć dokonania zakupu produktów przez Twoich klientów. W przypadku prowadzenia przez Ciebie usług - będziemy kreować godny zaufania wizerunek Twojej firmy, co sprawi, że Twoje usługi będą chętnie i często polecane (marketing szeptany).

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

piotr-pawlikowski
Piotr Pawlikowski
Senior Copywriter/PR
podpis-piotr-pawlikowski
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.1

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu92%

Wiedza specjalistyczna95%

Kreatywność i inicjatywa87%

Nr 9 Teraz Wiem

Szybsze ładowanie telefonu

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x