+48 22 409 62 81 | +48 602 708 864 biuro@movemouse.pl

Menu

Aktualizacja Stron

Robimy porządki - codziennie!

Ożywiamy martwe i zapomniane strony.

Aktualizacja stron internetowych w naszej ofercie polega na cyklicznych lub jednorazowych zmianach wprowadzanych na życzenie na Twojej stronie. Zajmujemy się aktualizacją serwisów internetowych, dodawaniem lub edycją działów, modyfikacją galerii zdjęć, aktualizowaniem nowości na stronie, dodawaniem nowych skryptów, itp. Wycena aktualizacji jest ustalana indywidualnie i zależy od ilości materiałów do wdrożenia oraz czasu potrzebnego do wykonania tego zadania.

13

Aktualizacja Stron – odświeżamy i porządkujemy rzeczy na necie!

W

arto pamiętać, iż strony WWW często aktualizowane są postrzegane przez odbiorców jako nowoczesne i wiarygodne. Strona nieaktualna jest źle odbierana i nie jest odwiedzana zarówno przez internautów, jak i przez roboty indeksujące stronę, a co za tym idzie ranking danej strony będzie systematycznie spadać na niższe pozycje. Aktualizacja strony WWW jest zatem niezbędnym czynnikiem, aby była ona często odwiedzana i odbierana jako wiarygodna, profesjonalna i bezpieczna dla użytkowników. Powszechnie wiadomo, iż pierwsze wrażenie jakie zrobi serwis na odbiorcy jest najważniejsze i niepowtarzalne. Jeżeli strona ma nieaktualne informacje, prehistoryczny wygląd, błędy techniczne lub ortograficzne, bazarową grafikę - bądź pewien, że ktoś kto trafił na nią przypadkiem, nigdy nie dokona ponownych odwiedzin. Pamiętaj, że Twoja strona świadczy o jakości Twoich usług!


Pracujemy dla znanych. Dołącz. Teraz!

Twój webmaster nabroił? Posprzątamy po nim!

Co istotne – jako nieliczni w ramach aktualizacji wykonujemy również poprawę funkcjonalności już istniejącego serwisu internetowego wykonanego przez osoby trzecie (wdrażanie nowych rozwiązań technicznych, poprawa dynamiki, optymalizacja kodu, obróbka zdjęć i grafiki, naprawa ewentualnych błędów na stronie wykonanej przez inną firmę, dokańczanie rozpoczętych projektów lub naprawa projektów nienależycie wykonanych przez osoby trzecie oraz wiele innych dodatkowych zadań w zależności od Twoich potrzeb).

A

ktualizacje stron przebiegają według z góry wspólnie ustalonego harmonogramu i dokładnego zakresu zaplanowanych prac. W każdej chwili istnieje możliwość podglądu zleconych modyfikacji, dodania nowych zadań aktualizacyjnych bądź rezygnacji ze zmian na korzyść innych, które okazały się niezbędne w trakcie realizacji prac. Aktualizacje przebiegają szybko, terminowo i ściśle wedle Twojego życzenia, co absolutnie nie zakłóca ciągłości poprawnego wyświetlania zawartości strony. Gwałtowny rozwój Internetu wymaga czujności i szybkiej reakcji ze strony właścicieli stron internetowych, dlatego aktualizowanie i unowocześnianie ich witryn jest dla nas ciekawym wyzwaniem.

Twoje zamówienie wykona nasz Specjalista:

daniel-tarkowski
Daniel Tarkowski
MySQL/PHP Developer
podpis-daniel-tarkowski
N

ie stosujemy tanich tricków i małych druczków - płacisz jedynie wtedy, gdy będziesz naprawdę w 100% zadowolony z efektów naszej pracy dla Ciebie. Proste, prawda?

Overall Rating
9.4

Ocena Specjalisty

Wg ankiety z dnia 15 grudnia 2014 r. przeprowadzonej wśród naszych stałych klientów.

Review Overview


Sprawność w działaniu92%

Wiedza specjalistyczna93%

Kreatywność i inicjatywa98%

Nr 5 Teraz Wiem

Euro w Wordzie?

Pytania i sugestie

Napisz e-mail

Zadzwoń 8-20

22 409 62 81, 602 708 864

UA-46317591-1
Informacja: aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu zapisujemy na Twoim komputerze pliki cookie.
OK
x